Aslan Burcu Nasıl Etkilenir?

Astroloji dünyasında aslan burcu kendine önemli bir yer edinmiştir. Aslan burçları hariç aslında çoğu burç aslan burcunu sevmez. Bu sevmeme duygusunun arkasında tabii ki diğer burçların kindarlığı, öfkesi yoktur. Öte yandan, aslan burcu insanları genelde kendilerinden övülmesini isterler.

Aslan burcu erkek ve kadın nasıl etkilenir?

Bu temelinde egoistlik olarak düşünürse de aslında aslan burcu bunu istemeden yapmaktadır. Çünkü aslan burcu egosuna değil, kendine ve yaptıklarına bağımlıdır. Aslan burcunun erkek ve kadınları farklı kişisel yönleriyle ön plana çıkmaktadır. Aslan burcu erkeğini etkilemenin bazı önemli püf noktaları bulunmaktadır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, yapacağınız ilk şey hedefinizi yüksek tutmaktır. Aslan burcu için kariyer olmazsa olmaz bir şeydir. Aslan burcunu etkilemek istiyorsanız iş hayatından konuşmalı, boş muhabbetlerden kaçınmalısınız. Bir aslan burcu kesinlikle boş muhabbeti sevmez onun için aslında vakit daima nakittir. Diğer burçlar gibi aslanın kalbine giden yol midesinden de asla geçmez. Çünkü aslan burcu yemek yemeye düşkün değildir, tam aksini formunu korumak için daima diyet yapar. Aslan burcu erkeğini etkileyebilme kadına ilk izlenim çok önemlidir. Bu ilk izlenim sırasında aslan burcunu etkilemenin sizler için doğru ve güzel olacaktır. Aslan burcunun kalbine giden yol yemekten değil, zarafetten geçer. Burç çoğu kişi inanmasa da hayatımızın akışını belirleyen bir faktördür. Tabii ki aslan burcu kadınının da kendine has bazı özellikleri mevcuttur.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Aslan burcu kadını çok fazla ilgi ister. Kendine övgüler yapılması oldukça hoşuna gitmektedir. Gizem bir davranmanız aslan burcunun sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Çünkü aslan burçları gizemli hareketleri sevmezler ve bu hamleler onun sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Astroloji herkesin kısmen de olsa inandığı bir gerçektir. Bu gerçekliği derinlemesine düşünmek aslan burcunu tavlamanın belki de en önemli mihenk taşıdır. Aslan burcu kadınları gösterişli giyinmeyi çok severler. Yaptıkları işlerin başarılı olduğunu duymak onları oldukça fazla mutlu eder. Başarısızlığa tahammül edemedikleri gibi doğru yaptıkları bir şeyin yanlış olduğunun söylenmesi de onları sizden uzaklaştıracaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.