Aslan Burcu Neden Sevilir?

Burçlar arasında ateş gurubu elementi olan Aslan burcu öncelikle astrolojide en dikkat çeken burçtur. Bir Aslan burcu insanı bin kişi arasında olsa da fark edilir.

Aslan burcu neden sevilir. En sevilen burçlar. Uyumlu burçlar. Uyumlu aşklar. Aslan burcu özellikleri.

 Gezegeni güneş olan Aslan burcu sıcakkanlı olmasından dolayı burçlar arasında en sevilen burçtur. Aslan Burcunun bu kadar sevilmesinin başka nedenlerini sırayla görelim.

 

Aslan Burcu İnsanları Son derece Dürüst ve Sözüne Güvenilir Bir Dosttur

Aslan Burcu astroloji içinde kendine en fazla güvenen, özü, sözü bir insanların olduğu bir burçtur. Eğer size bir söz verdiyse şartlar ne olursa olsun mutlaka yerine getirir. Asla yalan söyleyemez. Aslan burcu arkadaşınız varsa ona sonuna kadar güvenebilirsiniz, çünkü sizi asla yarı yolda bırakmaz. Tam bir dost canlısıdır.

 

Aslan Burcu Doğuştan Liderdir ve Sizi Sahiplenir

Aslan Burcu insanı tam bir liderdir. Bulunduğu her ortamda adeta bir güneş gibi parlar. Ortamda kaç kişi olursa olsun mutlaka fark edersiniz. Hem dost hem de sevgili olarak sizi öyle sahiplenir ki her derdiniz de yardımınıza ilk önce o koşar. Bu özellikleri ile burçlar içinde en çok tercih edilen burç olması şaşırtıcı bir sonuç değildir. İş hayatında liderlik ile ilgili mesleklerde son derece başarılıdırlar.

 

 Aslan Burcu İnsanları Yaşama Sevinci Yüksek ve Eğlencelidirler

Güneş gezegenin etkisinden dolayı; Aslan Burcu insanları asaletli ve kibirli bir görünüme sahip olsalar da aslında son derece sıcakkanlı ve eğlencelidirler. Esprili konuşmaları, yüksek enerjileri ve cazibeleri ile son derece etkileyici bir kişiliğe sahiptirler.

 

 Aslan Burcu Sorumluluk Sahibi ve Pes Etmeyen Kişilerdir

Aslan Burcu insanı son derece sorumluluk sahibidir. Bir yerde çalışıyor ise o yerden işini bitirmeden asla çıkmaz. Başarı onun için bir tutkudur. Eğer bir şeyi ya da birini elde etmek istiyorsa mutlaka elde eder. Hayatta asla pes etmez.

 

 Aslan Burcu Gerçek Bir Romantiktir

Bir Aslan Burcu size aşık olduysa çok şanslısınız. Çünkü sizin ayaklarınızı yerden kesecek kadar romantik olurlar. Aslan Burcu en çok Koç, Yay ve Terazi burçlarıyla uyum sağlar. Eğer sizin de onu çok sevdiğinize inanırsa mükemmel bir sevgili olur. Sizi mutlu etmek için elinden ne gelirse yapar ve mutlaka başarılı olur. Gösterişi çok sevdiği için muhtemelen sizi pahalı ve lüks yerlere götürecek ve pahalı hediyelerle sizi etkileyecektir. Aslan Burcu insanları her fırsatta sevgilerini göstermekten hoşlanırlar. Bu yüzden çok sever ve sevilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.