Aslan Burcu Neden Sevilmez?

Aslan burcunun neden sevilmediğinin anlaşılması için elbette bu burcun özelliklerinin bilinmesi gerekiyor.

Aslan burcu özellikleri nelerdir? Neden sevilmez?

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burçlarının en belirgin özelliği girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerine toplayabilme kabiliyetleridir, üstüne üstlük bunun gerçekleşmesi için özel bir çabaya da girişmezler. Bu burç adından da anlaşılacağı üzere ormanın kralı, yani liderdir. Dolayısıyla “ben yaparım”, “benim istediğim olmalı” benzeri düşüncelere sahiptir. Yönetmek onların fıtratlarıdır ve “genelde” kibirli ve yüksek özgüvenli bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Hayatlarında gerek kendi sosyal çevrelerinde gerekse de toplum içerisinde bir odak noktası olmak onların en temel arzularıdır. Bu burcun erkeği kadını fark etmeksizin gösterişe ve karizmalarına son derece önem verirler. Peki, astroloji aslan burcu hakkında daha fazla ne diyor ve bu burca sahip insanlar birçok kişi tarafından neden sevilmez aşağıda bulabilirsiniz.

Krallar Gibi Bir Yaşam Arzusu

Daha önce de belirtildiği gibi aslan burçları hayatlarını rahat ve gösterişli yaşamak isterler. Buradaki gösterişten kast edilen sadece maddi anlamda değil aynı zamanda duygusal anlamdadır. Aslan burçları tartışmalardan gerginliklerden, engellerden, kısıtlamalardan ve kavgalardan hiç haz etmeyen insanlardır. Bu durumlara karşı sahip olduğu düşük toleransın yanı sıra bu tarz durumları çözmekte de adeta bir orman kralı gibi davranarak çözüm odaklı zekalarıyla sorunların üzerinden gelmeyi başarırlar.

Aslan Burcu İş Ve Aşk Hayatı

Aslında bu başlığın altında aslan burcu iş hayatında hangi özelliklerle kendini belli eder sorusunun yanıtının yanı sıra aslan burçları bazı durumlarda neden sevilmez sorusunun yanıtı da gizli. Aslan burçları genelde çok azimli insanlardır. İş hayatlarında sahip oldukları özgüvenle beraber oldukça başarılı olurlar ve kendilerini koydukları hedefler hiçbir zaman tükenmez. Ancak aslan burçları iş dünyasında genelde üst düzey makamlarda olduklarından dolayı hem biraz korkulur hem de biraz sevilmezler. Kişiliklerinin verdiği en önemli iki özellik kibirlilikleri ve liderlik özellikleri nedeniyle zaman zaman zorba olabilirler. Bu da dolayısıyla insanlarda bir antipati oluşturabilir. Bunun yanı sıra aşk hayatlarında yaşadıkları problemlerde temel kişilik özelliklerinden gelmektedir. Kibirli oluşları partnerlerinin sevgisini kaybetmesine ya da azalmasına neden olabilir.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.