Aslan Burcu Nerede Yaşamalı?

Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş’tir. Onlara Güneş’in çocukları demek yanlış olmaz. Aynı zamanda ateş elementi olan aslan, sabit bir burçtur. Aslan burcu kendine has, özel bir burçtur. Daima özel olduklarını da bilmek isterler.

Aslan Burcu Nerede Yaşamalı?

Liderlik, organizasyon yetenekleri üst düzeydedir. Emir vermek onlar için oldukça kolaydır. Bu özellik onları çok iyi bir lider de yapabilir, despot da yapabilir. Aslan burcu Güneş’ten aldığı enerjiyi bütün çevreye yayarlar. Bu yaydıkları enerji onları oldukça çekici ve karizmatik yapar.

Sahnenin Assolisti Aslan Burçlarıdır!

Bir ortamda dikkatli üzerine toplayan birini görüyorsanız, bu aslan burçlarıdır. Zenginliğe ve gösterişe oldukça bağımlılardır. Her zaman en pahalı ve en gösterişli olana sahip olmak isterler ve sahip olurlarsa göstermekten çekinmezler. Dikkat çekmeyi çok severler ve bunun için çaba göstermelerine gerek kalmaz. Astroloji sahnesinde assolist edasıyla boy gösteren bu burç, yerini diğer burçlara vermemek konusunda da oldukça hırslıdır. Her konuda söz sahibi olmaktan çekinmeden sorumluları üzerlerine alırlar.

Aslan Burcunun Sevdiklerindenseniz, Şanslısınız!

Aslan burçları bunları yanında sevdiklerine karşı oldukça korumacı ve merhametlidir. Aklına koydukları her şeyi muhakkak yaparlar. Kendilerini o kadar iyi ifade ederler ki, isteklerine kolayca ulaşabilirler. Pohpohlanmaya düşkün olan aslanları bazen kibirli görebilirsiniz. Kendisinden, sevdiklerinden, işlerinden ve sahip oldukları her şeyden gurur duymak isterler. Sevdikleri için fedakârlık yapmaktan asla çekinmezler ve bununla da gurur duyarlar.

Aslan Burçları Nerede Yaşamalı?

Aslan burçlarının her daim sahnede olduklarını göz önünde bulundurursak, onlara popüler ve canlı dünya şehirlerinde yaşamak yakışacaktır. Fransa’nın Paris veya İtalya’nın Milano şehri aslan burcunun ışığının parlamasına daha da yardımcı olacaktır. Paris Moda Haftası’nda podyumda sergilenen kıyafetleri ilk kendisi giyme fırsatını kaçırmayacak olan Aslan burcu Eiffel Kulesi’nin ışıkları altında Paris sahnesinin yıldızı olacaktır! Alışveriş kadar kaliteli zaman geçirmeye ve lezzetli yemekler yemeğe düşkün olan burcun insanları için, Paris kültürel açıdan bitmeyecek bir masalken dinlenmek için kendisine romantik ve lüks bir mekân seçmesi de oldukça kolaydır. Paris’in Eiffel manzaralı Fransız evleri onları kaliteye olan düşkünlüklerine doyuracaktır. Aslan burçları sadece kendisinin değil herkesin gösterişli olmasını ister. Fransa sokaklarında yürürken gösteriş arzusunu huzurla tatmin etmek onlar için çok keyifli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.