Balık Burcu Nasıl Zayıflar?

Balık burcu, yemesi gereken besinleri bilerek ve ona zararlı olan besinlerden uzak durarak kısa sürede zayıflayabilir. Balık burçları için fit olmak artık çok kolay!

Balık burcu nasıl zayıflar? Zayıflama yöntemleri nelerdir?

Balık Burcu Diyetinde Nasıl Beslenmelidir?

Balık burcu, kalsiyum eksikliğine yatkın bir burçtur. Bu yüzden Balıklar kalsiyum minerali açısından zengin süt ve süt ürünlerini, cevizi, bademi ve fındığı diyetlerinde bol bol yemeliler. Bunlarla beraber havuç, yumurta, peynir, elma, erik, armut, et gibi yararlı besinleri de diyetlerine dahil etmelidirler.

Balık Burçlarının Uzak Durması Gereken Besinler Nelerdir?

Diyet sırasında her ne kadar yararlı besinlerin yenmesine özen gösterilse de zararlı besinlerden kaçınmadan istenilen ideal kiloya ulaşmak hayli zor olabilir. Burç diyetlerinden biri olan Balık burcu diyeti zararlı besinleri içermemelidir. Zararlı besinlerin başında şeker geliyor. Tatlıya zaafı olan Balık burçları şeker görünce kendini kaybedebilir ve diyeti başarılı bir şekilde sürdürmeleri epey zorlaşabilir. Bunun önüne geçmek için şekerli besinleri yemekten kaçınmalılar hatta evlerine bu besinleri sokmamalılar. Tatlı ve şekerin yanı sıra hamur işlerine, fast food gibi hazır gıdalara düşkün olan Balık Burçları bu yemeklerden uzak durmalı, diyetlerine uygun olmayan yağlı ve tuzlu yiyecekleri tüketmekten kaçınmalıdırlar.

Balık Burçlarının Diyet Yaparken Kaçınması Gereken İçecekler Nelerdir?

Balıklar, yeme içmeye olan düşkünlüğü ile girdiği her ortamda kendini belli eder. Adeta astroloji dünyasının oburları onlardır. Balıklar, içecekler konusunda her ne kadar seçici davransalar da düşkün oldukları içecek sayısı bir hayli fazladır.

Balıkların uzak durması gereken içecekler denildiğinde akla ilk gelen balıkların bayıldığı asitli içeceklerdir. Kola ve gazoz gibi asitli içecekler lezzetli olduğu kadar da şeker deposudur ve çabuk kilo alımına yol açar. Bu sebeple sevgili Balık burçları bu içecekleri diyetlerinden çıkarmalı ve bu içeceklerin yerine organik meyve suyu veya su içmelidirler.

Balık Burcu Ne Kadar Sürede Kilo Verebilir?

Balıklar, destekleyici unsurlarla beraber yani bol su içme ve yürüyüşle 3 gün gibi kısa bir sürede 1-2 kilo kolayca verebilir. Balıkların tek yapması gereken şey onların sağlığına faydalı yiyecekleri tüketmek ve zararlı içecek ve yiyeceklerden kaçınmalarıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.