Hangi Burçlar En İyi Anlaşır?

İnsanların burç özellikleri, karakterleri ile ilgili bilgiler veriyor. Bu özelliklerden dolayı ise bazı burçlar çok iyi anlaşırken, bazıları ortak bir nokta bulmakta bile zorlanırlar. Hangi burçların daha fazla anlaştığı konusunda ise astroloji uzmanları bazı ipuçları veriyor. Daha iyi ikili ilişkiler kurmak, arkadaş seçimlerinde doğru adımlar atmak için bu tüyoları değerlendirebilirsiniz.

Hangi Burçlar En İyi Anlaşır? Kişinin Burcu Tercih Meselesi Mi?

Koç Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Koç burcu taşıdığı özellikler sebebiyle en iyi Aslan ve Yay burçlarıyla anlaşır. Bu iki burç kadar olmasa da iyi anlaştığı diğer burçlarda Boğa, Kova, İkizler, Kova ve Balıktır. Koç’un anlaşamadığı burçlar ise; Terazi, Yengeç ve Oğlak’tır.

Boğa Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Boğa’nın en iyi anlaşacağı burçlar; Başak ve Oğlaktır. Yengeç, İkizler, Balık ve Koç burçlarıyla da iyi anlaşabilir. Boğa’nın anlaşamadığı burçlar ise Aslan, Kova ve Akreptir.

İkizler Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

İkizler burcu karakteristik özelliklerinden dolayı Terazi ve Kova burçlarıyla çok iyi anlaşır. Yengeç, Koç, Aslan ve Boğa burçlarıyla ise duruma göre iyi anlaşabilir. Hiç anlaşamadığı burçlar ise Başak ve Yay’dır.

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Yengeç’in en iyi anlaştığı burçlar Akrep ve Balık’tır. Aslan, Boğa ve Başak burçlarıyla da bazen anlaşabilir. Anlaşamadığı burçlar ise Terazi, Koç ve Oğlak’tır.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Aslan burcu Yay ve Koç ile oldukça iyi anlaşır. Başak, İkizler, Terazi ve Yengeç burçlarıyla da bazen bazı durumlarda iyi anlaşabilir. Aslan burcu Akrep, Boğa ve Kova burçlarıyla ise hiç anlaşamaz.

Başak Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Başak burcu herkesle iyi anlaşamaz. Ancak Boğa ve Oğlak burçlarıyla oldukça iyi anlaşır. Hiç anlaşamadığı burçlar ise Aslan, Kova ve Akrep’tir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Terazi burcunun karakteristik özellikleri nedeniyle Boğa ve Başak ile çok iyi anlaşır. Kova, Akrep, Balık ve Yay ile de iyi anlaşabilir. Fakat Terazi burcu, Koç ve Yengeç burçlarıyla her zaman anlaşamaz.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Akrep burcu; Balık ve Yengeç ile çok iyi anlaşır. Yay, Başak, Oğlak ve Terazi burçlarıyla ise iyi anlaşabilir. Fakat Aslan burcu genellikle Boğa, Kova ve Aslanla zıt düşer.

Yay Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Yay burcu kişiler genelde Koç ve Aslan burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Koç ve Aslan kadar olmasa da Oğlak, Terazi ve Kova burçlarıyla da anlaşmaları olasıdır. Anlaşamadığı burçlar ise Balık ve İkizlerdir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Oğlak burcu Boğa ve Başak ile gayet iyi anlaşır. Terazi, Koç ve Yengeç burçlarıyla ise genellikle anlaşamaz.

Kova Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Kova burcunun İkizler ve Terazi burçlarıyla arası oldukça iyidir. Fakat Boğa ve Aslan burçlarıyla hiç anlaşamaz.

Balık Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Klasik bir balık burcu ise Yengeç ve Akrep burçlarıyla çok iyi anlaşır. Ancak İkizler, Yay ve Başak burçlarıyla bir türlü ortak bir nokta bulamaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.