İkizler Burcu Neden Aldatır?

İkizler, yenilik ve değişikliklerden hoşlanır. Hayatının tek düze gitmesi onu sıkar ve endişelendirir. Sevdiklerine sadık olan bu burç, aldatmaya ancak sevgisinden gerçekten emin değilse yönelir. Flört ettiği ve ciddi düşünmediği ilişkilerde karşısındaki kişiyi aldatabilir. Onunla ciddi düşündüğünü söylemediği ya da ona onu sevdiğini net olarak söylemediği için aldatmaktan çekinmezler. Bu yaptıkları onlara ters gelmez. Yanlış anlaşılmamak içinse ilişkilerinde davranışları ve sözleri ile dürüst olmaya özen gösterirler. İkilemde kaldıkları, duygularından emin olmadıkları dönemlerde de bu karışık ruh hali aldatmalarına yol açabilir.

İkizler burcu birisi neden aldatır? Ne yapmam lazım?

İkizler Burcu İntikam Almak İçin Aldatırlar Mı?

İkizler, kinci ve intikamcı bir yapıda değildir. Lakin karşı taraf, kendilerini aldatmışsa ona öfkelenip, gizli planlar yapmalarına da herhangi bir engel yoktur. Kısasa kısas devreye girer. Kendi çektiği acıyı, ona çektiren kişinin de kalbinde hissetmesi, onun içindeki fırtınayı dindirecektir. Başka şeyler yapsa, çektiği acıyı dindirmeyeceğinden bu yönteme başvurur. Kıvrak zekası ile karda yürüyüp izini belli etmeyen ikizler, bu sefer izlerini belirgin bırakacaktır. Aldattığı ortaya çıkmalıdır ama planlı bir oyun olduğu asla. Tehlike olarak nitelendirilmeleri ise bazı sinsi hareketlerinin olmasındandır.

İkizler Burcu Aldatmayı Ayrılmak İçin Neden Olarak Kullanabilir Mi?

İkizler, kendisi aldatılmışsa çok büyük bir sevgisi ve unutamama endişesi yoksa terk eder. Aldatmayı kesin olarak görmesi, ya da kesin delillerinin olması yeterlidir. Karşısındaki kişiye söz hakkı verir. Ama açıklamaların fikrini değiştirmesi ise pek zordur. Sonuçta güven kurumu sarsılmıştır. Tekrar aynı şekilde sevip, güvenemeyeceklerini bilirler. Bardak kırılmışsa eskisi gibi olmaz.

İkizler, sevgilisinden ayrılmak istiyorsa onu aldatabilir. Bu aldatma olayını ise su yüzüne çıkarmak için elinden geleni de sessizce yapar, planlar. Çünkü ayrılmak istiyordur. Bu ise direkt çözümdür. Bencilce gelse de kurtulamadığı ilişkilerinde bunu yöntem olarak kullanabilir. Konuşup ayrılabilecekken bunu niye yapar? bir ikizler. Amacı, karşısındakinin aslında kendisinden nefret etmesini ve kolay kopabilmesini sağlamaktır. Acı çektiriyor denilen ikizler, aslında bunu kendisi yapmayıp, karşı tarafın haklı sebeple ayrılmasını sağlamaktadır. Kimsenin aklına gelmeyen zeka oyunları, astroloji dehası ikizlerin uzmanlık alanıdır. Yaptıklarının gerçek sebebini ancak onlar bilir ve anlayabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.