Oğlak Burcu Nasıl Tavlanır?

Oğlak burcu kadın ve erkeği nasıl etkilenir? Oğlan burcu nasıl tavlanır? İlişki kurma becerileri nasıl geliştirilir?

Oğlak burcu, sabırlı ve kararlı olması ile öne çıkan bir burçtur. Her işi layıkıyla yapmayı hedefleyen ve sorumluluklarına önem veren Oğlaklar, peki aşk hayatlarında nasıldırlar? Oğlak burcu erkeği nelerden hoşlanır? Oğlak burcu kadını nasıl tavlanır?

Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Toprak grubu burç skalasına mensup olan Oğlaklar, yenilikten hoşlanmayan ve sabit fikirli kişilerdir. Bu sebeple Oğlak erkekleri ilişkilerinde oldukça seçici davranırlar ve hemen birini hayatlarına almak istemezler. Tüm bu durumlara rağmen Oğlak burcu erkeğinin hoşlandığı kadın özelliklerini öğrenerek sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, nedir bu özellikler?

İlk olarak Oğlaklar zarif ve oturaklı kadınlardan hoşlanır. Oğlak burcu erkeğini tavlamak istiyorsanız hanım hanımcık ve oturaklı olmaya özen göstermelisiniz. İkinci olarak Oğlak burçları aile değerlerine büyük önem verirler. Ailesi ile iyi geçinebilirseniz ve kendi aile bağlarınız da sıkı ise Oğlak burcu erkeği sizi deli gibi sevecektir. Adeta gözü sizden başkasını görmeyecektir. Son olarak ciddiyetli ve evliliğe değer veren biri olmalısınız. Oğlaklar ailelerine sonsuz bir sevgi ve minnet duysalar da eninde sonunda kendi ailelerini kurmak isteyeceklerdir.

Oğlak Burcu Kadını ve Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadınına mı ilgi duyuyorsunuz? Onu baştan mı çıkarmak istiyorsunuz? O zaman bu ipuçlarına hazır olun! Oğlak kadınları, karşı cinsin bakımlı ve iyi görünmesini severler. Yani tertipli, tıraşlı, temiz ve pak gözükmeye ütüsüz dışarı çıkmamaya özen göstermelisiniz. Astroloji ailesinin şıklık düşkünü burcu olan Oğlaklar, iyi giyimi ve şıklığı sosyal bir gösterge olarak düşünür. Yani ne kadar şık ve bakımlı olursanız o kadar ilgisini çekersiniz!

Oğlak burcu kadınlarını etkilemenin bir diğer yolu da iltifattan geçiyor. Oğlak burcu kadınları, bütün kadınlar kadar iltifattan hoşlanır diye düşünmeyin! İltifat adeta Oğlak burcu kadınlarının zayıf noktası! Ona bol bol iltifat etmeli, gülüşünün özel olduğundan güzel koktuğundan bahsetmelisiniz.

Son olarak Oğlak burcu kadınları güvenilir erkeklere daha kolay aşık olur. Eğer sevdiğiniz kişi Oğlak burcu ise ve onu etkilemek istiyorsanız güvenilir erkek izlenimi vermek çok işinize yarayacaktır. Ona size sığınabileceğini hissettirmeli ve hep yanında olmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.